Wiesz jakie są Twoje negatywne cechy?

Małgorzata
2 miesięcy temu
Wiesz jakie są Twoje negatywne cechy?
3
FB Udostępnij na Facebooku
To spod jakiego jesteśmy znaku naprawdę wiele o nas mówi. Między innymi określają nasze cechy charakteru i to nie tylko te pozytywne. Okazuje się bowiem, że ciemne strony naszych charakterów mogą być zależne od naszych zodiaków. Poniżej możecie sprawdzić, czy faktycznie się to zgadza.

Baran

Jest znakiem zodiaku, który niezwykle szybko wpada we wściekłość i w ciągu jednej chwili potrafi stać się bardzo agresywny – w słowach i w zachowaniu. Zwłaszcza jeśli, cokolwiek idzie nie po jego myśli. Właśnie wtedy pokazuje swoją prawdziwą, ciemną stronę.

Byk

Byki bywają niesamowicie zawzięte i…złośliwe. Biada temu, komu podpadną. Dlaczego? Bo zrobią wszystko, aby uprzykrzyć takiej osobie życie. Co więcej, te znaki zodiaku uwielbiają też plotkować…

Bliźnięta

Bliźnięta mają to do siebie, że potrafią być bardzo niecierpliwe i niesprawiedliwe. Zdarza się też, że kiedy coś im się nie uda, wyżywają się na bliskich im osobach. W nerwach potrafią zachowywać się naprawdę okrutnie…

Lew

Lwy bywają nazbyt pewne siebie. Dlatego często się wywyższają i patrzą na innych ludzi z góry. A jeśli ktoś wytknie im błąd…potrafią się naprawdę wkurzyć.

Panna

Panny z kolei mają problemy z byciem spontanicznym. Cały czas wszystkim się martwią i po tysiąc razy analizują. Przez to wszystko bardzo często brakuje im poczucia humoru.

Waga

Waga ma problemy ze stałością zarówno w uczuciach, jak i w postanowieniach. Często wycofuje się też z podjętych decyzji, przez co przysparza sobie wiele problemów.

Skorpion

W tym znaku zodiaku zdecydowanie lepiej jest mieć przyjaciela niż wroga. Gdy kogoś nie polubi od razu to już nigdy się to nie zmieni. Będzie też w stosunku do takiej osoby złośliwy. A jeśli ktoś zajdzie mu za skórę, będzie się mścił, mścił i mścił…

Strzelec

Co najlepiej charakteryzuje ciemną stronę strzelca? Określenie – „słomiany zapał”. To on sprawia, że osoby spod tego znaku są niekonsekwentne i niesłowne. Właśnie tak postrzega je otoczenie.

Koziorożec

Koziorożce bywają przesadnie ambitne. Czasami do wyznaczonego celu potrafią dążyć po trupach. Są też przesadnie uparte i często zbyt szybko oceniają innych ludzi.

Wodnik

Wodniki lubią czuć się wolnymi i strasznie boją się utraty swobody. Często tracą też kontrolę nad swoimi emocjami. Zdarza się, że są też egoistami i ich dobro jest dla nich priorytetem.

Ryby

Słabością ryb bywają używki. Dlatego osoby spod tego znaku bardzo często się uzależniają. Zdarza się także, że w ciągu kilku sekund potrafią zmienić się z przyjaznych w okrutnych i bezlitosnych.


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku