Jaki pierścionek będzie dla Ciebie idealny? Sprawdź!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Jaki pierścionek będzie dla Ciebie idealny? Sprawdź!
4
FB Udostępnij na Facebooku
Każda kobieta ma w głowie obraz swojego wymarzonego pierścionka zaręczynowego. Gdybyśmy mogły to wyrysowałybyśmy jego każdy szczegół. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, że możemy sprawdzić, jaki pierścionek będzie najbardziej pasował do naszej osobowości.

Jeśli jesteś...

1. minimalistką pod każdym względem, czyli na zakupy chodzisz z własną torbą z naturalnego tworzywa, herbatę pijesz tylko z kubka termicznego a biorąc jedzenie na wynos rezygnujesz z plastkowych sztućców. Grono twoich przyjaciół ogranicza się do kilku zaufanych osób, które znasz od lat, a na co dzień nosisz delikatną biżuterię to idealnie pasuje do Ciebie klasyczny pierścionek z białego złota z brylantem w koronie.
 

 

2. tajemniczą romantyczką i domatorką, czyli marzysz o skromnych zaręczynach najlepiej w domowym zaciszu. Idealnie czujesz się wśród osób, które dobrze znasz i bardzo często korzystasz z aparatu, aby uchwycić ważne dla ciebie momenty. Jesteś wrażliwą kobietą – grasz na instrumencie, albo piszesz powieść do szuflady marząc, że kiedyś zostanie wydana. Najlepszy będzie dla Ciebie pierścionek z białego złota o falującym kształcie lub z drobnymi diamencikami umieszczonymi w obrączce.
 

3. pewną siebie ekstrawertyczką, czyli spełniasz się zawodowo i przez życie idziesz, jak burza. Jesteś pewna siebie i potrafisz walczyć o swoje, gdy tylko trzeba oraz nie pokazujesz na zewnątrz swoich słabości. Tylko najbliższe ci osoby wiedzą, że w głębi duszy jesteś delikatna i wrażliwa. Odpowiedni dla ciebie będzie klasyczny pierścionek z żółtego złota z dużym brylantem w koronie lub model z diamentami w koronie i obrączce.
 

4. szaloną i roztrzepaną optymistką, bo masz miliony pomysłów, wierzysz, że wszystko zawsze się uda, a na nosie masz różowe okulary. Wszystkich obdarowujesz pozytywną energią i dobrym słowem oraz uwielbiasz mieć dokoła siebie ludzi. Najważniejsza dla ciebie jest naturalność i spontaniczność. Media społecznościowe są dla ciebie idealnym sposobem na pokazywanie tego, co robisz na codzień. Pasował do ciebie będzie pierścionek z dwóch kolorów złota z brylantem w koronie.

Drogie Panie! Chcecie otrzymać idealny dla Was pierścionek? Myślę, że warto podsunąć ukochanym ten tekst ;)

 

źródło: styl.pl  I  fotografie: styl.pl
Udostępnij na Facebooku