Chcesz wiedzieć, jaki będzie dla Ciebie wrzesień? Horoskop!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Chcesz wiedzieć, jaki będzie dla Ciebie wrzesień? Horoskop!
5
FB Udostępnij na Facebooku
Sierpień, miesiąc wypoczynku i słonecznych dni już za nami. Właśnie rozpoczął się wrzesień. Chcesz wiedzieć, co Ci przyniesie? Przeczytaj.

Baran

Na swój pokręcony sposób, wrzesień będzie dla Ciebie szczęśliwym miesiącem. Będziesz chciała czegoś nowego, odejść od rutyny i zmienić coś w życiu. Teraz będziesz mogła to wykorzystać. Wrzesień będzie dla Ciebie sprawdzianem. Musisz być silna i cierpliwa, a czasami będzie trudno. Pomimo ciężkiego okresu w Twoim życiu, to wyjdzie Ci jednak na dobre. Możesz czuć, że ktoś Cię wykorzystuje, że jest ponad Tobą, ale nie możesz się poddawać.

Byk

We wrześniu w końcu zadasz sobie kilka pytań, nad którymi głowiłaś się w ostatnim czasie, ale nie miałaś odwagi szczerze pomyśleć. Co dalej? Gdzie widzisz siebie za kilka lat? I zdecydujesz, czy to co masz sobie do powiedzenia będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Jeśli uznasz, że nie, będziesz miała doskonały czas na zmiany. Nic nie stoi temu na przeszkodzie, więc nie ma na co czekać.

Bliźnięta

To będzie dla Ciebie miesiąc pełen emocji, które będą zmieniały się jak na karuzeli. Początek może być trudny i nie do zniesienia, ale to tylko pierwsze tygodnie. Później nastąpi zmiana, ale to od Ciebie będzie zależało, czy będzie ona dobra. Potrzebowałaś jej, by zrozumieć czym dla Ciebie tak naprawdę jest szczęście. Bo przecież robiąc te same rzeczy w życiu i podejmując te same decyzje nie możesz otrzymywać czegoś zupełnie innego.


Rak

Zazwyczaj miałaś setki pomysłów na to, co zrobić ze swoim życiem, jak spędzać czas i realizować się w pracy, ale teraz dopadnie Cię energetyczny zastój. W drugiej połowie miesiąca odrodzisz się jednak jak Feniks z popiołów i staniesz się swoją dawną, a nawet lepszą wersją (pod względem energii i motywacji). Dlaczego tak się stanie? Po prostu będziesz potrzebowała przerwy od wszystkiego. Nie możesz zawsze robić wszystkiego na 100%, to niewykonalne.


Lew

Z pewnością we wrześniu nie będziesz narzekała na nudę. Propozycje spędzania wolnego czasu będą sypały się jak z rękawa i szybko zaplanujesz każdy wolny weekend. Oprócz tego wiele będzie działo się w pracy i po godzinach. Będziesz wykorzystywała swój czas w 100%. Nie przegap możliwości, jakie będą się przed Tobą otwierały. To miesiąc, w którym warto podjąć ryzyko, bo możesz wiele na tym zyskać.

Panna

Będziesz miała urodziny! Nic więc dziwnego, że ten miesiąc będzie dla Ciebie dobry i pełen szczęścia. Będziesz sporo imprezowała lub świętowała swoje małe sukcesu. Możesz mieć chwile wahań nastrojów, kiedy poczujesz, że życie po prostu umyka, jednak to minie. Będziesz wiedziała co z tym zrobić i poradzisz sobie... jak zawsze!

Waga

Dawałaś z siebie wszystko, ale teraz czas na zasłużony odpoczynek. Pora skupić się na sobie i zadowoleniu samej siebie, a nie innych dookoła, jak robiłaś to dotychczas. Zobaczysz, że to naprawdę przydatne i przyjemne. Każdy tego potrzebuje i zasługuje na relaks - zwłaszcza ktoś tak troskliwy jak Ty.

Skorpion

We wrześniu będziesz zajęta i pochłonięta pracą. Ambicja będzie dla Ciebie ważna. W tym miesiącu zrealizujesz krótkoterminowe cele i będziesz z siebie dumna. Możesz również spotkać kogoś, kto zmieni Twoje życie, ale wcale nie musi to być nowa miłość. Ona wiele Cię nauczy, więc nie pozwól jej odejść niezauważonej.


Strzelec

Wrzesień sprawi, że będziesz bardzo emocjonalna. Wszystko, czego doświadczasz jest bardziej głębokie, a Ty nie masz pojęcia dlaczego tak jest. Nie będziesz czuła się sobą i trudniej będzie Ci emanować szczęściem. Ten stan jednak minie i w drugiej połowie września poczujesz przypływ pozytywnej energii.

Koziorożec

Zaczynasz wszystko od nowa, a przynajmniej powinnaś to zrobić właśnie teraz. Odciąć się od tego, co było niewłaściwe w Twoim życiu. To czas, by zostawić za sobą niepowodzenia, złe myśli i po prostu przeszłość. Choć niejednokrotnie mówiłaś, że masz to za sobą, to nie była prawda. Pora to zmienić.

Wodnik

To był gorący okres i czujesz się nieco zmęczona. To moment, by zwolnić tempo i zrozumieć, że Twoje życie to nie wyścig z czasem i musisz dać sobie odrobinę wytchnienia. Czasami możesz odpuścić.. w pracy, w domu i nawet w kwestii spotkań z przyjaciółmi. Wrzesień to czas, kiedy w końcu usiądziesz z ulubionym serialem i zapomnisz o codziennym pędzie.

Ryby

To będzie Twój dobry miesiąc. Będziesz czuła się dobrze sama ze sobą i odczują to inni. Każdy będzie miał ochotę spędzać z Tobą czas. Będziesz pełna energii, więc to dobry moment, by zrobić coś o czym marzyłaś lub zaangażować się w coś. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy. Zwykle jesteś dla siebie surowa, ale teraz będziesz uzbrojona w duże pokłady wiary w samą siebie.
 

źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: ofeminin.pl
Udostępnij na Facebooku