Funkcjonariusze policji weszli do domu żołnierza. Odnaleźli tam cztery ciała.

Małgorzata
2 tygodni temu
Funkcjonariusze policji weszli do domu żołnierza. Odnaleźli tam cztery ciała.
4
FB Udostępnij na Facebooku
W Mińsku Mazowieckim doszło do ogromnej tragedii. W jednym z mieszkań odnaleziono zwłoki czterech osób. Wśród nich była dwójka dzieci w wieku 3 oraz 6 lat. Na miejscu zdarzenia wciąż pracuje policja oraz strażacy. Wiadomo, że urządzenia pomiarowe Straży Pożarnej wykazały śladowe ilości tlenku węgla.
St. kpt. Kamil Płochocki z zespołu prasowego komendy Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim powiedział PAP, że w jednym z mieszkań w Mińsku Mazowieckim zostały odnalezione zwłoki czterech osób.
 
"Około godz. 14:22 otrzymaliśmy zgłoszenie do pomocy policji przy otwarciu drzwi. Po ich otwarciu okazało się, że we wewnątrz znajdują się cztery osoby. Dwójka dorosłych i dwoje małych dzieci. Po godz. 15 lekarz stwierdził ich zgon"
 


 
Według ustaleń dziennikarza RMF-FM, Krzysztofa Zasady, chodzi o rodzinę wojskowego. Żołnierz nie pojawił się rano w jednostce. Popołudniu do miejsca jego zamieszkania udali się policjanci. Później z pomocą strażaków dostali się oni do mieszkania mężczyzny. W środku znaleźli cztery ciała.

Zwłoki mężczyzny znajdowały się w łazience. Z kolei ciała pozostałych osób (jego żony oraz dwójki kilkuletnich dzieci) w innych częściach mieszkania.

Wciąż trwa badanie okoliczności tragedii. Wszystko wskazuje jednak na to, że rodzina zatruła się tlenkiem węgla.

 

 

 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, radiojura.pl

Udostępnij na Facebooku