Dziewczynka wysłała lwu buziaka. Takiej reakcji z jego strony się jednak nie spodziewała! [WIDEO]

Małgorzata
tydzień temu
Dziewczynka wysłała lwu buziaka. Takiej reakcji z jego strony się jednak nie spodziewała! [WIDEO]
34
FB Udostępnij na Facebooku
Często gdy ktoś każe nam przestrzegać zasad, odpowiadamy znanym każdemu powiedzeniem: „Zasady są po to aby je łamać”. Niestety w wielu kwestiach możemy się mylić i łamanie regulaminów może mieć naprawdę złe konsekwencje.

Odwiedzając ZOO jesteśmy przekonani, a zwłaszcza maluchy, że zwierzęta znajdujące się tam są miłe, grzeczne i nie ma możliwości aby mogły je skrzywdzić. 

5-latka razem z rodzicami wybrała się do ZOO, a jej szczególną uwagę przyciągnął duży lew. Dziewczynka chcąc przesłać mu buziaka, podeszła bliżej szyby. Lew zachował się zupełnie niespodziewanie. Gdyby nie ta szyba, ich spotkanie mogło skończyć się tragicznie.

Jaka była przyczyna tego, że lew tak zareagował? 
Lew jest dzikim zwierzęciem, które powinno przebywać w swoim naturalnym środowisku, przez to jego psychika jest mocno zdeformowana, a ludzie jeszcze je prowokują. W tym przypadku rodzice powinni zakazać zbliżać się córce do szyby, a tym bardziej droczyć się z lwem. Zasady bezpieczeństwa są na tyle ważne, że mogą uratować czyjeś życie i powinniśmy o nich pamiętać zawsze, nie tylko w ZOO ale i na co dzień.


 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Udostępnij na Facebooku