Dziewczyna w sieci szuka chłopaka, który będzie przed rodzicami udawał jej narzeczonego

Małgorzata
2 tygodni temu
Dziewczyna w sieci szuka chłopaka, który będzie przed rodzicami udawał jej narzeczonego
10
FB Udostępnij na Facebooku
Mogłoby się nam wydawać, że czasy, gdy samotne kobiety są pokazywane palcami, już dawno minęły. Dzisiaj nie trzeba już wychodzić za mąż w wieku 20 lat i rodzić pierwszego dziecka rok później. Coraz częściej przedstawicielki płci pięknej decydują się na późniejsze macierzyństwo lub świadomie z niego rezygnują. Powód? Nie potrzebują do szczęścia ani mężczyzny, ani potomstwa.
Tyle w teorii, bo w rzeczywistości różnie to wygląda. O ile w mentalności kobiet bardzo się zmieniła, o tyle w podejściu ich rodziców, dziadków czy innych krewnych wciąż panuje przekonanie, że dziewczyna bez partnera to dziewczyna wybrakowana. Smutne, ale prawdziwe. Potwierdza to zresztą ogłoszenie, które powoli staje się hitem Sieci.

„Bardzo pilnie potrzebuję kogoś, kto zechce odegrać scenę bycia moim narzeczonym na imprezie rodzinnej 24 lutego” – zaczyna się nietypowy anons. Dalej jest jeszcze śmieszniej, ponieważ jego autorka poszukuje mężczyzny, który „coś wie o morzu”. Powód? Chce okłamać rodzinę, że jej wybranek jest marynarzem, „którego nigdy nie ma w domu, a później zginie”.

Oto treść całego ogłoszenia:


 

Co o tym sądzicie? źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl

Udostępnij na Facebooku