Szukał dziewczyny do trójkąta. Odpowiedziała... nastolatka!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Szukał dziewczyny do trójkąta. Odpowiedziała... nastolatka!
6
FB Udostępnij na Facebooku
43-letni mężczyzna z Dębicy szukał kochanki i to jak najmłodszej. W końcu znalazła się 14-latka, która zechciała umówić się z nim na seks. Przynajmniej tak mu się wydawało…
43-latek z Dębicy był pewny, że pisze z 14-letnią dziewczynką z Rzeszowa. Nic nie wzbudziło jego podejrzeń. W końcu zaproponował jej miłosny trójkąt. Chciał, aby razem z nimi była w nim jeszcze prostytutka. Chcąc być z nią szczery, powiedział, ile lat będzie miała druga partnerka. Gdy kobieta to usłyszała, od razu stanowczo mu odmówiła.

Wtedy mężczyzna zdecydował, że sam wybierze się na spotkanie z dziewczynką.Wieczorem zjawił się w umówionym miejscu i czekał. 14-latka długo się jednak nie pojawiała. Pojawił się za to ktoś inny… Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji.
 

 
Okazało się, że 43-latek przez cały czas pisał z panem Krzysztofem z Wrocławia.Mężczyzna ten jest znanym łowcą pedofilów. Już od dłuższego czasu pomaga policji w walce z pedofilią. Jak widać, jest bardzo skuteczny. Przeszukuje portale, czaty i fora internetowe, aby znaleźć osoby, które chcą umawiać się nieletnimi i namawiają ich do współżycia lub innych czynności seksualnych.

Sprawa od razu trafiła do prokuratury w Dębicy. 43-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów. W czasie swoich zeznań zaznaczył jednak, że zdecydował się umówić z 14-latką, bo nikt inny nie odpisał na zamieszczoną przez niego ofertę. Starał się także tłumaczyć swoje zachowanie tym, że ostatnio bardzo źle układa mu się z żoną.źródło: popularne.pl I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku