Chcieli pomóc obcej osobie, a ona ich zabiła. Znaleziono ich ciała w spalonym samochodzie.

Małgorzata
3 miesięcy temu
Chcieli pomóc obcej osobie, a ona ich zabiła. Znaleziono ich ciała w spalonym samochodzie.
2
FB Udostępnij na Facebooku
W zeszły czwartek funkcjonariusze policji Shreveport znaleźli dwa zwęglone ciała w spalonym samochodzie. Szybko udało im się dojść do tego, że należą one do 43-letniego Kelly’ego Jose oraz jego 33-letniej żony, Heather. Para była bardzo wierząca i zaangażowana w życie lokalnego kościoła. Bliscy nie potrafią pogodzić się z ich śmiercią, ale mają jednocześnie nadzieję, że ta strata będzie miała jakiś sens.
Policjanci ustalili już wstępnie, kto odpowiada za zamordowanie tej dwójki. Według nich zrobił to 34-letni Dewayne Willie Watkins. Mężczyzna został aresztowany już w sobotę niedaleko miejsca, w którym znaleziono spalony samochód.

Paul Ross i Aaron Grimsley, którzy wspólnie z zamordowaną parą uczęszczali do kościoła Shreveport w Red River, postanowili opowiedzieć o tej parze coś więcej. Żona Grimsley’a była bardzo bliską przyjaciółką Heather. On sam uważa, że zamordowana kobieta była niczym „światło w ciemności życia codziennego”Ross stwierdził z kolei, że kobieta zawsze pomagała wszystkim i nikogo nie oceniała.
 

 
Policja nie mówi o szczegółach zbrodni, ale wszyscy przypuszczają, ze para chciała podwieźć mężczyznę, a on ich zabił. 

Dewayne Willie Watkins ma za sobą bogatą historię kryminalną. Postawiono mu wiele zarzutów dotyczących rozbojów i uszkodzenia mienia. Ponadto oskarżony był o posiadanie narkotyków, a także o przetrzymywanie kradzionych rzeczy. Ostatnie przestępstwo, jakiego się dopuścił, związane było z nieodpowiednim zachowaniem wobec 10-leniej dziewczynki.
 

Policjantom z Shreveport udało się aresztować Watkinsa po sześciogodzinnym starciu z podejrzanym. Mężczyzna ukrył się w piwnicy opuszczonego domu, który znajduje się dwie przecznice od miejsca, w którym znaleziono zamordowane małżeństwo.

W czasie zatrzymania przez funkcjonariuszy Watkins doznał niewielkich obrażeń. W tej chwili mężczyzna przebywa w Caddo Correctional Center. Został oskarżony o podwójne morderstwo drugiego stopnia. Ustalono wobec niego także kaucję na milion dolarów.


 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku