Chciał wykoleić pociąg - został zatrzymany.

Małgorzata
3 miesięcy temu
Chciał wykoleić pociąg - został zatrzymany.
2
FB Udostępnij na Facebooku
Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który chciał doprowadzić do katastrofy kolejowej.

Mężczyzna, mieszkaniec Bulowic, w ubiegłym tygodniu przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Andrychowie rozłożył na torach plecak, rower i inne przedmioty. - "Mimo iż pociąg potrącił przeszkodę, nikomu nic się nie stało. Sprawca uciekł wtedy z miejsca zdarzenia. Andrychowscy kryminalni ustalili jego tożsamość i zatrzymali" – powiedział Gleń.

Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu więcej przestępstw. - "Z początkiem sierpnia porysował samochód w Andrychowie, a miesiąc później w Bulowicach przeciął przewody elektryczne i instalacyjne w ciągniku rolniczymi, który stał na prywatnej posesji. W połowie listopada w Andrychowie naruszył nietykalność cielesną przypadkowej kobiety. Kierował też groźby karalne wobec członków swej rodziny" – przyznał rzecznik małopolskiej policji.

Podejrzany usłyszał już pięć zarzutów. Do znacznej części się przyznał. Sebastian Gleń powiedział, że za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu nawet 8 lat więzienia. Bulowiczanin jest pod dozorem policji.źródło: onet.pl   fotografie: onet.pl

Udostępnij na Facebooku