Aktor Cezary Pazura potrącił na pasach ciężarną kobietę

Małgorzata
2 miesięcy temu
Aktor Cezary Pazura potrącił na pasach ciężarną kobietę
7
FB Udostępnij na Facebooku
Cezary Pazura śmiertelnie potrącił kobietę na pasach kobietę w ciąży?! Taki fake news pojawił się w sieci. A wszystko za sprawą roli aktora w nowym serialu. Niektórzy jednak wzięli wszystko za prawdę... Głos zabrała żona Pazury, Edyta.

Cezary Pazura w nowym serialu "Ślepnąc od świateł" wciela się w postać Mariusza Fajkowskiego. Jego bohater pod wpływem narkotyków potrąca ciężarną kobietę na przejściu dla pieszych w efekcie czego ta umiera. 

Okazuje się jednak, że nie wszyscy potrafią odróżnić fikcję od rzeczywistości. Jedna z internautek oburzyła się w sieci na Pazurę. Sądziła, że sceny z filmu wydarzyły się naprawdę... 

Wpis kobiety opublikowała w mediach społecznościowych żona aktora, Edyta Pazura. 

"Dziewczyny! Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć co teraz musi czuć ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa, nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie. Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu, Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających" - czytamy. 

Edyta całą sprawę skomentowała krótko. "Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić" - stwierdziła. 

Nie utraciła przy tym poczucia humoru. Zażartowała, że w razie czego wesprze męża. "Obiecuje, że będę Ci robić paczki do więzienia" - przyrzekła.

 
 


źródło: pomponik.pl  I   fotografie: pomponik.pl, plejada.pl
Udostępnij na Facebooku