Były partner Edyty Górniak opowiedział o wszystkim! Szok!

Małgorzata
3 miesięcy temu
Były partner Edyty Górniak opowiedział o wszystkim! Szok!
1
FB Udostępnij na Facebooku
Edyta Górniak jest kultową postacią polskiej sceny muzycznej, która dała się poznać jako osoba wyjątkowo wrażliwa i uczuciowa. W ostatnim czasie media rozpisują się o niej głównie ze względu na niedawne rozstanie z ukochanym, który teraz postanowił publicznie ujawnić coś zaskakującego.
Edyta Górniak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek, która swoją aktywnością artystyczną wyraźnie podzieliła Polaków. Część osób uważa jej dzieła za przełomowe i wręcz idealne, inni natomiast twierdzą, że kobieta wybiła się dzięki szalonemu życiu prywatnemu i robi wszystko na pokaz. Trzeba przyznać jednak, że kobieta miała ogromny wpływ na polską muzykę, a jej życie rzeczywiście pełne było wzlotów i upadków. Od kilku tygodni media nie przestają pisać o jej niedawnym rozstaniu z ostatnim ukochanym, Mateuszem Zalewskim, który do tej pory nie komentował głośno sytuacji. Teraz jednak mężczyzna postanowił oficjalnie odnieść się do plotek, a jego słowa z pewnością zaskoczą niejedną osobę.
 

Media informowały o zerwaniu pary już kilka tygodni przed tym, gdy którakolwiek ze stron zdecydowała się oficjalnie wypowiedzieć na ten temat. Pierwszymi poszlakami było usunięcie wszystkich wspólnych zdjęć z Instagrama oraz poruszający post artystki dotyczący samotności, a po czasie jednak okazało się, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

W zeszłym tygodniu Edyta Górniak w końcu oficjalnie poinformowała, że rozstała się z Mateuszem Zalewskim, mężczyzna jednak nie od razu przyjął ten fakt do wiadomości – wciąż komentował jej zdjęcia i filmiki zamieszczane na Instagramie. Postanowił także nie zabierać głosu w mediach i nie odnosić się do całej sprawy.

Jednak w końcu i Zalewski nie wytrzymał i wyjawił coś, co zszokuje fanów divy. 

"Nie będę walczył. Walka mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój tata. Przepraszam, ale nie będę więcej nic komentować" – podsumował. 

Mało kto jednak wierzy, że Zalewski tak po prostu się wycofa. Znajomi divy twierdzą, że takiej kobiety, jak Edyta się sobie nie odpuszcza, a poza tym przecież kierowca rajdowy był tak bardzo zakochany w piosenkarce.


źródło: pikio.pl  I  fotografie: pikio.pl, party.pl
Udostępnij na Facebooku