Bezlitosna wypowiedź egzaminatora!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Bezlitosna wypowiedź egzaminatora!
3
FB Udostępnij na Facebooku
Stacja TVN wyemitowała kolejny odcinek programu Uwaga!, który był wstrząsający dla widzów i ukazał inną twarz egzaminatora! Dziennikarze dotarli do świadków tragicznego wypadku w Szaflarach, gdzie na przejeździe kolejowym podczas egzaminu na prawo jazdy zginęła 18-letnia Angelika, a egzaminator uciekł z samochodu.
Dziennikarze programu "Uwaga!" dotarli do świadków wypadku w Szaflarach, którzy... nie pozostawiają na egzaminatorze suchej nitki! Okazało się, że mężczyzna myślał tylko i wyłącznie o sobie i obojętny był mu los 18-latki. 

Podczas przesłuchania egzaminator twierdził, że przed wypadkiem wydał kursantce polecenie, aby jak najszybciej wysiadła z samochodu, ale słów tych nie zarejestrowało nagranie z kamery wewnątrz pojazdu. 
 

Jeden z naocznych świadków wypadku twierdzi, że mężczyzna pozostawał całkiem bierny. Stał z boku z rękami założonymi do tyłu i nie wykazywał żadnych emocji. Na pytanie jednego ze strażaków, co się stało i dlaczego nie ratował młodej dziewczyny miał odpowiedzieć: "A co, miałem zginąć?"
 


 
Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Szaflarach, koło Nowego Targu. Gdy 18-latka wjechała na tory samochód zgasł, a chwilę później uderzył w niego rozpędzony pociąg. Dziewczyna zginęła. Egzaminatorowi, który uciekł z samochodu zostały postawione zarzuty nieumyślnego doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. 

 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku