Będąc małą dziewczynką brała udział w pokazach, a teraz...

Małgorzata
3 miesięcy temu
Będąc małą dziewczynką brała udział w pokazach, a teraz...
12
FB Udostępnij na Facebooku
Fani różnych programów opowiadających o barwnym życiu Amerykanów, na pewno kojarzą serię „Toddlers and Tiaras” – „Mała Pięność”, w której prezentowane były zmagania małych dziewczynek w drodze do osiągnięcia tytułu miss. Wśród nich była, odnosząca wówczas olbrzymi sukces, Alana Thompson, znana szerszej publiczności jako Honoey Boo Boo.
Honey Boo Boo brała udział w show za namową mamy, która wierzyła, że to początek kariery w modelingu. Dziewczynka wyróżniała się zachowaniem i wulgarnymi słowami. Jej matka, June Shannon, była w stanie zrobić niemal wszystko, aby o jej córce było głośno w mediach.


Matka dziewczynki była wielokrotnie oskarżana o to, że nie umie przekazać swojemu dziecku właściwych wartości i że zmusza kilkulatkę do emanowania sexem. 

Honey Boo Boo na pewien czas zniknęła z show biznesu i pojawiła się dopiero w programie "Taniec z gwiazdami". Wtedy na jaw wyszły nowe fakty - jej matka była wcześniej związana z mężczyzną oskarżanym o pedofilię. Jakby to było niewiele miał on zgwałcić jej dorosłą córkę, a Honey Boo Boo walczyła z nadwagą i probowała na nowo zabłysnąć w show biznesie.


Honey Boo Boo bardzo się zmieniła - przytyła, ale wciąż jest bardzo pewną siebie osóbką. 
 

 

Dziewczynka powiedziała, że czuje się dobrze w swoim ciele.
 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku