Bartosz Kurek - kim jest jego ukochana?

Małgorzata
4 miesięcy temu
Bartosz Kurek - kim jest jego ukochana?
6
FB Udostępnij na Facebooku
Bartosz Kurek podczas zakończonych w niedzielę Mistrzostw Świata został uznany za najlepszego zawodnika. W związku z tym zyskał kolejnych fanów, a Polacy oszaleli na jego punkcie. Teraz ludzie chcą wiedzieć o nim wszystko - nawet to, kim jest jego partnerka, Anna Grejman.
Po tym, jak Bartosz Kurek pokazał na co go stać jest na ustach wszystkich. W związku z tym coraz więcej mówi się o jego wcześniejszych sukcesach oraz o życiu prywatnym. Okazuje się, że jego ukochana, Anna Grejman również jest siatkarką. Na co dzień gra w drużynie Chemice Police oraz na pozycji przyjmującej w reprezentacji Polski.  

Ania i Bartosz są razem od dwóch lat. Wyglądają na dobraną i szczęśliwą parę, a sam siatkarz po wygranych Mistrzostwach powiedział, że jego prawdziwe "złoto" czeka w Polsce. 

"Dzisiaj może wygrałem ten tytuł, ale moje złoto jest w domu, jest w Polsce. Mamo, tato, Kuba, Ania moja ukochana, bez was, nie byłoby mnie tutaj. Dziękuje wam. To (pokazał na złoty medal – red.) to bez was jest nic" .
 


 
Wczoraj ukochana Kurka na Instagramie złożyła gratulacje Bartkowi oraz drużynie i złożyła... niecodzienną obietnicę. 

"Dumna! Bartozy! Najlepszy na świecie! Udowodniłeś wszystkim!!! i zasłużyłeś jak nikt! Od dzisiaj myję gary do końca życia Mistrzu😁 Brawo drużyna, jesteście Turbokozakami🚀🏆 #kłaniamsię#proudaf#złotychłopak"
 

Teraz cała Polska stała się świadkiem jej obietnicy :)

Udostępnij na Facebooku