Antek Królikowski z tajemniczą kobietą! Co na to Julia Wieniawa?

Małgorzata
2 tygodni temu
Antek Królikowski z tajemniczą kobietą! Co na to Julia Wieniawa?
5
FB Udostępnij na Facebooku
Antoni Królikowski jednak znowu jest wolny? Takie plotki krążą w mediach, a dodatkowo atmosferę podgrzewa sam aktor umieszczając na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z tajemniczą kobietą!
O problemach w związku Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy mówiono już od dawna. Czy rzeczywiście ich miłość została wystawiona na próbę? Trudno powiedzieć. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno na profilu na Instagramie aktora pojawiły się ich wspólne fotografie z wakacji w Dubaju. 

Z kolei na początku grudnia Królikowski i Wieniawa pojawili się razem na celebryckiej imprezie. Trzymali się za ręce i sprawiali wrażenie normalnej, szczęśliwej pary. 

Co więcej, przy okazji urodzin Julii Antoni stworzył klip do jej piosenki. Zaprezentował w nim osobiste nagrania z aktorką z roli głównej. "Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa! To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!" - napisał w poście.

Jedni twierdzą, że jest to dowód miłości, a inni widzą w filmiku... pożegnanie Królikowskiego z Wieniawą. Jak jest naprawdę, to wiedzą tylko Julia i Antek.

A tymczasem na profilu w mediach społecznościowych aktora pojawiło się jego najnowsze zdjęcie w towarzystwie Martyny. To właśnie z nią Antoni spędził sylwestrową noc! "Bawiliśmy się bardzo DOBRZE nowy rok nowy ja" - napisał. A w hasztagach dodał jeszcze "sylwester" i "przyjaciele". 

Myślicie, że to początek nowej miłości? Co na to Julia?źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, plotek.pl
Udostępnij na Facebooku