Agnieszka Chylińska o swojej metamorfozie

Małgorzata
2 miesięcy temu
Agnieszka Chylińska o swojej metamorfozie
5
FB Udostępnij na Facebooku
Agnieszka Chylińska uwielbia metamorfozy i widać to na przestrzeni tych lat, które spędziła na pracy w mediach. Niekiedy kusiła seksapilem, a innym razem pokazywała swoją mocniejszą naturę. Tym razem można mówić o pewnym eklektyzmie i połączeniu tych dwóch stylów. Z jednej strony koronki i sukienki, a z drugiej strony irokez i barwne włosy.
Agnieszka Chylińska schudła – i to naprawdę dużo, co widać w programach na żywo oraz na jej koncertach. Nie ma śladu po pełniejszych kształtach. Wiele osób uważa, że to wynik opieki nad trójką dzieci, a inni uważają, że wokalistka sama narzuca sobie restrykcyjną dietę.

Dopiero Magdzie Mołek wyznała więcej o swojej metamorfozie. 

"Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę" - wyznała szczerze i zaprzeczyła, że kiedykolwiek korzystała z pomocy trenera personalnego. 

Myślicie, ze to zmiana na lepsze?


źródło: popularne.pl  I  fotografie: tuba.pl
Udostępnij na Facebooku