"129 sposobów na zdobycie męża", czyli rady z 1958 roku

Małgorzata
2 miesięcy temu
2
FB Udostępnij na Facebooku
Narzekasz, że nie możesz spotkać właściwego faceta i że trafiasz na samych dupków, którzy chcą Cię jedynie wykorzystać i zranić? Jednak spełniasz się zawodowo i lubisz swoje życie? Czytając sposoby sprzed 60 lat, naprawdę możemy odetchnąć z ulgą, że przynajmniej dla wiekszości, zdobycie męża nie jest już głównym życiowym celem.
Amerykanka Kim Marx Kurczynski znalazła egzemplarz magazynu dla kobiet McCall z 1958 roku. Od razu podzieliła się na Facebooku artykułem zatytułowanym "129 sposobów na zdobycie męża"...Post stał się prawdziwym viralem, a zawarte w gazecie rady są dość... absurdalne.

 

Na początku tekstu znajdują się rady, gdzie można trafić na kandydata na męża. Od całkiem normalnych, jak "Wychodź na spacery z psem", "Dołącz do klubu wspinaczkowego" po te dziwne "Czytaj nekrologi i znajdź wdowca do wzięcia", czy "Wybierz się na wycieczkę rowerową po Europie". Jeżeli przejechanie rowerem kontynentu, aby znaleźć męża wydaje się wam przesadą, to magazyn radzi podporządkować temu celowi całe swoje życie zawodowe.

"Znajdź pracę w szkole prawniczej, medyczynej lub stomatologicznej", "Zostań pielęgniarką albo stewardessą", "Znajdź pracę przy prezentacji sprzętu wędkarskiego w sklepie sportowym", "Nie bierz pracy w firmie prowadzonej przez kobiety" i oczywiście "Nigdy nie pozwól mu wierzyć, że praca zawodowa jest dla ciebie ważniejsza niż małżeństwo".

Dodatkowo: "Bądź miła dla wszystkich - mogą mieć wolnego brata lub męża, "Zmieniaj mieszkanie od czasu do czasu" i naprawdę okropne "Nie bój zadawać się z atrakcyjniejszymi dziewczętami; mogą mieć trochę resztek".

Kiedy już trafisz na idealnego kandydata, warto zwrócić na siebie jego uwagę w jakiś kompletnie dziwny sposób np. "Stań w kącie i płacz cicho. Prawdopodobnie przyjedzie, aby dowiedzieć się, co jest nie tak ", "Noś bandaż. Ludzie zawsze pytają co się stało".


 

Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się, że żyjemy w czasach współczesnych, a nie w 1958 roku. Co o tym myślicie?


źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: ofeminin.pl

Jak mu się spodobać? Tutaj w większości stare dobre rady w stylu: powiedz mu, że jest przystojny, noś szpilki, przejdź na dietę jeśli musisz, ale też "Dbaj o zdrowię. Mężczyźni nie lubią dziewczyn, które chorują" i "Nie mów mu o swoich alergiach".

Udostępnij na Facebooku